Zadzwoń i zapytaj o wycenę

Tel: +48 607 867 023

O firmie

Sebmar podnośniki koszowe

mycie_okien_podnosniki_sebmarWrocławska firma Sebmar rozwija się bardzo dynamicznie. Oferujemy wynajem koszowych podnośników o maksymalnym zasięgu do 26 metrów. Zlecenia przyjmujemy zarówno od osób prywatnych, jak również od agencji reklamowych, wspólnot mieszkaniowych czy administracji budynków. Podnośniki koszowe przydają się przy pracach dekarsko-blacharskich, przy pielęgnacji zieleni w ogrodach, czy też przy wielu pracach montażowych na wysokościach. Nasza firma na koncie ma również współpracę z branżą filmową. Z podnośnika koszowego można nakręcić wiele ciekawych materiałów filmowych i zdjęć. W naszej pracy, nie raz zajmowaliśmy się rozwieszaniem oraz zdejmowaniem reklam wielkoformatowych, Nie obce nam są również prace konserwatorskie sprzętu, który znajduje się na wysokościach. Niejednokrotnie pracowaliśmy również przy liniach wysokiego napięcia. Kosze podnośnikowe przydają się przy usuwaniu różnego rodzaju zagrożeń, np. połamanych gałęzi. Zatrudniamy wykwalifikowaną kadrę, posiadamy różnego rodzaju nowoczesny sprzęt, więc żadne zadanie nie jest dla nas zbyt trudne.

 

Nasza kadra

nasza_kadra_podczas_pracyNasza doskonale przeszkolona, kompetentna kadra jest dla nas najlepszą reklamą we Wrocławiu i jego okolicach. Podobnie, jak nasz sprawdzony i niezawodny sprzęt. Kosze podnośnikowe cyklicznie przechodzą specjalistyczne przeglądy, kiedy poddawane są badaniom i testom. Nasi pracownicy posiadają wszelkie niezbędne kompetencje, stale również zdobywają nowe kwalifikacje. Ze swej strony dbamy o to, by stanowisko pracy były bezpieczne. Minimalizujemy ryzyko poprzez stosowanie odpowiednich zabezpieczeń. Fachowo zabezpieczamy naszych pracowników, jak również to, by w wyniku naszych działań nie doznały uszczerbku osoby trzecie. Podnośniki koszowe należące do naszej firmy sterowane są zdalnie. Operator zatrzymuje się w wybranym miejscu i nadzoruje pracujących w podnośnikach ludzi. Poprzez dobrze zorganizowaną pracę, ograniczamy koszty a przede wszystkim czas.

 

Praca na podnośnikach

Firma Sebmar prowadzi wynajem podnośników koszowych, które mają 26 metrów zasięgu, oraz wysięg max do 18 metrów. Wykonujemy zlecenia na terenie Wrocławia oraz okolic. Podnośnik koszowy idealnie sprawdza się wszędzie tam, gdzie trzeba wykonać pracę na wysokościach tj. konserwacja oświetlenia ulicznego czy też rozwieszanie bilbordów wielkoformatowych.

 

Zaufanie

prace_przy_linach_podnosnikiemPrzykładamy wiele uwagi do tego, żeby nasze usługi były zawsze na najwyższym poziomie. To dlatego, stale zwiększa się zaufanie do nas wśród naszych stałych oaz nowych klientów. Stawiamy na profesjonalizm oraz terminowość wykonywanych zleceń. Nasza oferta to połączenie rzetelności, szybkości oraz profesjonalizmu z konkurencyjnymi cenami. Dla stałych klientów mamy atrakcyjne promocje i rabaty. Elastycznie dostosowujemy się do oczekiwań każdego klienta. Zawsze do zlecenia podchodzimy indywidualnie. Nie obawiamy się podejmować nowych wyzwań, by wychodzić naprzeciw oczekiwaniom klientów. Jeżeli poszukują państwo podnośników koszowych do wynajęcia, nasza firma Sebmar spełni nawet najwyższe wymagania. By dowiedzieć się więcej na temat oferty naszej firmy, rozwiać ewentualne wątpliwości, prosimy o bezpośredni kontakt. Przyjedziemy, sprawdzimy warunki i  bezpłatnie dokonamy wstępnej wyceny. W celu pozyskania większej ilości informacji, zachęcamy do kontaktu mailem, przez telefon czy poprzez wypełnienie formularza kontaktowego na naszej stronie.